„Bogaty jest nie ten, kto posiada,

ale ten, kto zdolny jest dawać”

Św. Jan Paweł II

 

 

Dnia 07 lutego 2015 r. w Świetlicy w Bobolinie odbył się I Bal Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Błękitna Fala”. Głównym celem Balu oprócz świetnej zabawy, była zbiórka funduszy na cele statutowe Stowarzyszenia. Punktem kulminacyjnym była licytacja cennych przedmiotów ufundowanych przez darczyńców.

 

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować:

1. Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie;

2. Zarządowi Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie;

3. Staroście Sławieńskiemu Panu Wojciechowi Wiśniowskiemu;

4. Pani Dorocie Maciąg – Park Wodny „Jan”;

5. Państwu Barbarze i Romanowi Gut;

6. Pani Edycie Kaczkowskiej;

7. Pani Justynie Chochla;

8. Pani Iwonie Łukowskiej;

9. Pani Sylwii Kuc;

10. Dystrybutorowi „Tymbark”;

11. Panu Jackowi Wojtera;

12. Pani J.Skrzypczyńskiej i W. Suszek – Apteka „Miętowa” Darłowo;

13. Pani Iwecie Mrozińskiej.

14. Panu Rafałowi Żuchowskiemu;

 

Dzięki sponsorom i gościom Balu udało się uzyskać  dochód w wysokości 7.125 zł. Dodatkowe 100 zł uzyskane ze sprzedaży pierników również zostanie przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia.

 

Serdecznie dziękujemy grupie tanecznej TOP TOYS z Darłowa, która pod kierownictwem Pani Eweliny zaprezentowała swoje umiejętności, tym samym umilając czas wszystkim uczestnikom Balu. Zabawa trwała do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu Pana Wysockiego. Natomiast bogate menu serwowane przez Panią Jolę zaspokajało podniebienia nawet najbardziej wytrawnych smakoszy.

 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Błękitna Fala” najpiękniej dziękujemy Wszystkim Państwu za udział w I Balu Charytatywnym. Swoim uczestnictwem w zabawie i aktywnością w licytacjach hojnie wspomogli Państwo fundusz naszego Stowarzyszenia. Zorganizowanie imprezy dla Państwa było dla nas przyjemnością i zaszczytem. Gorące podziękowania kierujemy również do tych z Państwa, którzy pomogli w organizacji Balu. Atmosfera imprezy i udana zabawa nie byłaby możliwa bez Waszego życzliwego zaangażowania. Za poświęcony czas i pracę z serca dziękujemy. A dzisiaj już oczywiście zapraszamy na II Bal Charytatywny w 2016 r.

 

Zarząd

Stowarzyszenia „Błękitna Fala”