Dnia 16 stycznia 2015 r. odbył się już po raz drugi dla dzieci ze Szkoły w Dąbkach „Bal Kopciuszka”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Błękitna Fala” przy współpracy w Radą Rodziców Szkoły Podstawowej im. Ratowników Morskich wraz z Oddziałem Przedszkolnym w Dąbkach. Do wspaniałej zabawy zapraszał dzieci zespół muzyczny Pani Kariny i Sary a piękny Kopciuszek (w osobie pani Justyny Bindas) oraz fantastyczny Muszkieter (w osobie pani Justyny Huba) porywał wszystkich do tańca. Również pomysłowo przeprowadzone konkursy zawdzięczamy pięknym Paniom. Po radosnych twarzach naszych dzieci można stwierdzić, że zabawa była SUPERRRR … Galeria zdjęć z Balu umieszczona jest na stronie Szkoły dabki3.pl.

 

Podczas Balu zostały zebrane fundusze ze stoiska z ciastami i z kawą w kwocie 632,41, które zostaną przekazane na rzecz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Dąbkach.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym po raz kolejny mogliśmy zorganizować fantastyczną imprezę i zapraszamy do dalszej współpracy. Naprawdę warto pomagać.

 

Zarząd

Stowarzyszenia „Błękitna Fala”